U17: SKLB-Lanškroun 6:3 (3:1)

V neděli 25. srpna 2024 jsme odehráli první domácí utkání proti Lanškrounu (2024530D1A0304). Do utkání jsme nevstoupili nejšťastněji. Sice jsme soupeře zatlačili před jeho branku, ale své šance jsme nevyužili. Soupeř z ojedinělé šance vystřelil v 8. minutě a po dorážce do již odkryté branky otevřel skóre. Ve 21. minutě Urbanec vybojoval míč před brankou soupeře a vyrovnal. Ve 29. minutě po výkopu brankaře se míč dostal za obranu soupeře, kde se k míči nejrychleji dostal Bartoň a překlopil skóre na naši stranu. Těsně před odchodem do šaten zvýšil naše vedení Žána. Do šaten se tedy šlo za stavu 3:1. Krátce po zahájení druhého poločasu jsme bohužel soupeře nechali snížit nedůslednou hrou ve středu hřiště. Naštěstí již po 5 minutách po nahrávce od Jakuba Gabriela přidal svou druhou branku Žána. V 80. minutě se nám soupeř opět přiblížil na rozdíl jedné branku. Po chvíli se prokličkoval do pokutového území Urbanec, kde byl faulován. K exekuci pokutového kopu se postavil náš nejmladší hráč Žána a zkompletoval tak svůj první hattrick v kategorii U17. V závěru utkání se aktivním napadáním brankaře soupeře dostal k míči Vácha a upravil na konečných 6:3. Děkujeme všem hráčům rodičům za podporu a panu Šedivému za to, že se ujal funkce pomezního rozhodčího.